Zemní práce Židlochovice

Nabízíme veškeré zemní práce našimi bagry Terex 860 a MF 860. Bagry mají plnou výbavu včetně hydraulické svahovací lžíce a bouracího kladiva a mohou pracovat v rozličných terénech. Zajistíme i dopravu, dle požadavků zákazníka.

Cena za hodinu 750Kč bez DPH. Naše cena je přiměřená vůči našemu pracovnímu tempu a kvalitě odvedené práce a naše tempo je rychlější. Ve výsledku jsme levnější než jiný bagr za 500kč/hod, který se "loudá". Rozhodující je, kolik zaplatíte ve výsledku. Zavolejte nám, domluvte si od nás práci a sami uvidíte, kolik ušetříte a jak budete spokojeni.

Rychlý kontakt pro smluvení termínu nástupu na zakázku:

Tel: 776642646 (Po-So 7-18 hod)

Doporučujeme Vám plánovat si realizaci práce bagru s předstihem, abyste měli čas zajistit si bagr včas na Vámi potřebný termín. Nejlépe uděláte, když se budete dotazovat na bagr o 14 dní předem.

Obce a města v lokalitě židlochovického regionu, ve kterých relizujeme zakázky: 
Židlochovice, Nosislav, Žabčice, Velké Němčice, Vranovice, Uherčice, Hustopeče, Přibice, Velký Dvůr, Medlov, Hrušovany u Brna, Sobotovice, Holasice, Rajhradice, Rebešovice, Otmarov, Telnice, Měnín, Žatčany, Újezd u Brna, Moutnice, Těšany, Borkovany, Šitbořice, Křepice, Diváky, Boleradice, Unkovice. 

Po domluvě, může bagr na Vaši zakázku přijet kamkoliv.