Zemní práce Moravany

Nabízíme veškeré zemní práce našimi bagry Terex 860 a MF 860. Bagry mají plnou výbavu včetně hydraulické svahovací lžíce a bouracího kladiva a mohou pracovat v rozličných terénech. Zajistíme i dopravu, dle požadavků zákazníka.

Cena za hodinu 750Kč bez DPH. Naše cena je přiměřená vůči našemu pracovnímu tempu a kvalitě odvedené práce a naše tempo je rychlější. Ve výsledku jsme levnější než jiný bagr za 500kč/hod, který se "loudá". Rozhodující je, kolik zaplatíte ve výsledku. Zavolejte nám, domluvte si od nás práci a sami uvidíte, kolik ušetříte a jak budete spokojeni.

Rychlý kontakt pro smluvení termínu nástupu na zakázku:

Tel: 776642646 (Po-So 7-18 hod)

Doporučujeme Vám plánovat si realizaci práce bagru s předstihem, abyste měli čas zajistit si bagr včas na Vámi potřebný termín. Nejlépe uděláte, když se budete dotazovat na bagr o 14 dní předem.

Obce poblíž Moravan, ve kterých relizujeme zakázky: 
Ořechov, Hajany, Želešice, Modřice, Popovice, Nebovidy, Střelice, Ostopovice, Troubsko, Omice, Popůvky, Bosonohy, Radostice, Prštice, Silůvky, Mělčany, Bratčice, Němčičky, Pravlov, Syrovice, Rajhrad, Moravské Bránice, Nové Bránice, Medlov.

Po domluvě, může bagr na Vaši zakázku přijet kamkoliv.

Klikněte zde pro úpravu textu.