Zemní práce Ivančice

Nabízíme veškeré zemní práce našimi bagry Terex 860 a MF 860. Bagry mají plnou výbavu včetně hydraulické svahovací lžíce a bouracího kladiva a mohou pracovat v rozličných terénech. Zajistíme i dopravu, dle požadavků zákazníka.

Cena za hodinu 750Kč bez DPH. Naše cena je přiměřená vůči našemu pracovnímu tempu a kvalitě odvedené práce a naše tempo je rychlější. Ve výsledku jsme levnější než jiný bagr za 500kč/hod, který se "loudá". Rozhodující je, kolik zaplatíte ve výsledku. Zavolejte nám, domluvte si od nás práci a sami uvidíte, kolik ušetříte a jak budete spokojeni.

Rychlý kontakt pro smluvení termínu nástupu na zakázku:

Tel: 776642646 (Po-So 7-18 hod)

Doporučujeme Vám plánovat si realizaci práce bagru s předstihem, abyste měli čas zajistit si bagr včas na Vámi potřebný termín. Nejlépe uděláte, když se budete dotazovat na bagr o 14 dní předem.

Obce a města v lokalitě ivančického regionu, ve kterých relizujeme zakázky: 
Ivančice, Oslavany, Nová Ves, Neslovice,Tetčice, Rosice, Babice u Rosic, Vysoké Popovice, Říčany, Říčky, Kratochvilka, Hlína, Biskoupky, Senorady, Ketkovice, Zbýšov, Zastávka, Zakřany, Čučice, Rapotice, Mohelno, Dukovany.

Obce a města v lokalitě znojemského regionu, kde realizujeme zakázky:
Kupařovice, Malešovice, Odrovice, Smolín, Cvrčovice, Pohořelice, Olbramovice, Branišovice, Šumice, Loděnice, Kubšice, Jezeřany, Vedrovice, Moravský Krumlov, Miroslav, Hostěradice, Bohutice, Petrovice, Dobelice, Rybníky, Dobříšsko, Jamolice.   

Po domluvě, může bagr na Vaši zakázku přijet kamkoliv.