Zemní práce Brno

Nabízíme veškeré zemní práce našimi bagry Terex 860 a MF 860. Bagry mají plnou výbavu včetně hydraulické svahovací lžíce a bouracího kladiva a mohou pracovat v rozličných terénech. Zajistíme i dopravu, dle požadavků zákazníka.

Cena za hodinu 750Kč bez DPH. Naše cena je přiměřená vůči našemu pracovnímu tempu a kvalitě odvedené práce a naše tempo je rychlější. Ve výsledku jsme levnější než jiný bagr za 500kč/hod, který se "loudá". Rozhodující je, kolik zaplatíte ve výsledku. Zavolejte nám, domluvte si od nás práci a sami uvidíte, kolik ušetříte a jak budete spokojeni.

Rychlý kontakt pro smluvení termínu nástupu na zakázku:

Tel: 776642646 (Po-So 7-18 hod)

Doporučujeme Vám plánovat si realizaci práce bagru s předstihem, abyste měli čas zajistit si bagr včas na Vámi potřebný termín. Nejlépe uděláte, když se budete dotazovat na bagr o 14 dní předem.

Obce a města v lokalitě brněnského regionu, ve kterých relizujeme zakázky: 
Brno - město, Brno - venkov - Šlapanice, Rousínov, Bedřichovice, Brněnské Ivanovice, Ponětovice, Dvorská, Kobylnice, Sokolnice, Hostěrádky, Bílovice nad Svitavou, Soběšice, Ivanovice, Jehnice, Mokrá Hora, Řícmanice, Ochoz u Brna, Kanice, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Velatice.

Slavkov u Brna - Křenovice, Velešovice, Holubice, Slavíkovice, Viničné Šumice, Pozořice, Sivice, Kovalovice, Tvarožná, Blažovice, Kobylnice, Šaratice, Hrušky a další.

Po domluvě, může bagr na Vaši zakázku přijet kamkoliv.